• ANASAYFA
 • HAKKIMIZDA
 • TÜBİTAK
 • KOSGEB
 • KALKINMA AJANSLARI
 • EKONOMİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ
 • REFERANSLARIMIZ
 • İLETİŞİM
 • Menü

  KOSGEB Hibe Başvurusu Nasıl Yapılır

  2015 yılında da devletin Kobilere sağladığı destek programları hızla büyüyor. Bu kapsamda bazı devlet desteklerinin önemi oldukça büyük. Sizde bu desteklerden hızlı bir şekilde faydalanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programı ile yeni bir ürün üretilmesi, mevcut bir ürünün geliştirilmesi, iyileştirilmesi, ürün kalitesi veya standardının yükseltilmesi veya maliyet düşürücü nitelikte yeni tekniklerin, yeni üretim teknolojilerinin geliştirilmesi konularında KOBİ’ler tarafından yürütülen 400.000 YTL bütçe ve 18 ay süre ile sınırlı ilk iki projenin TÜBİTAK tarafından desteklenmesi amaçlanmıştır. Yeni ürün yalızca dünyada hiç olmayan bir ürün değil, dünyada başka ülkelerde olup, ülke içinde olmayan bir ürün ve hatta rakip işletmelerde olup kendi firmamızda olmayan bir ürün de olabilir. Bu Program KOBİ’lere proje odaklı gerçekleştirecekleri Ar-Ge harcamaları için %75 e varan oranlarda geri ödemesiz HİBE desteği sağlamaktadır.

  Projelere program kapsamında sağlanacak desteklerle KOBİ’lerin, teknoloji ve yenilik kapasitelerinin geliştirilerek daha rekabetçi olmaları, sistematik proje yapabilmeleri, katma değeri yüksek ürün geliştirebilmeleri, kurumsal araştırma teknoloji geliştirme kültürüne sahip olmaları, ulusal ve uluslararası destek programlarında daha etkin yer almaları hedeflenmektedir.

  KOSGEB Girişimcilik Hibesi ile Kendi işinin patronu olmak isteyen girişimciler KOSGEB desteği alarak 30.000 TL hibe ve 70.000 TL faizsiz kredi kullanarak iş yerlerini açabiliyorlar.

  Bu destekten faydalanabilmek için Uygulamalı KOSGEB Girişimcilik Kurslarına katılım göstermek ve doğru bir iş planı ile müracaat etmek gerekiyor. İlk adımda katılmanız gereken bu kurslar her ilde belirli aralıklarla açılıyor.

  Türkiye’nin en büyük danışmanlık şirketlerinden INC TÜRKİYE KOBİ ASİSTANS şimdi bu destekleri ayağınıza getirmektedir. Sizde bu hibe ve desteklerden yararlanmak üzere doğru bir secim yaparak danışmanlık hizmetimizden yararlanın. Siz işlerinizle meşgul olun uzman danışmanınız projenizi hazırlasın tüm bürokratik işlemlerinizi ve müracaatlarınızı sizin adınıza takip etsin. Bu fırsat kaçmaz, hemen arayın yada aşağıdaki başvuru formunu doldurun uzmanlarımız sizi arasın.

  Ad :
  Soyad :
  Firma Adı :
  Cep Telefonu :
  E-Mail :
  Açıklamalar :
  Güvenlik Kodu
  Gönder
  Ad / Soyad :
  Cep Telefonu :
  Çeliksoft Yazılım Hizmetleri